KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Hayatlı Bahçe Lokanta & Aile Çay Bahçesi, gerek servis anlayışı, gerekse muhteşem doğa dokusuyla misafirlerine alternatifsiz bir ortam sunuyor. 2009'dan beri Şanlıurfa'da hizmetini sürdüren Hayatlı Bahçe Lokantası, yenilenen bahçesi ve iç mekanıyla kalite ve konforu seçkin müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Bahçede sizi etrafı yemyeşil ağaçlarla çevrili harika bir atmosfer karşılıyor.

VİZYONUMUZ

Biz; kaliteli hizmetin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Bunun için “KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ “ ilkesini benimseyerek insan sağlığına olan saygımızla Gıda Kalitesini sürekli kılmak, kendi değer ve hedeflerimiz doğrultusunda ilerleyerek ürün çeşitliliğinde kendimizi yenilemek, imal ettiğimiz her ürüne lezzetinin hakkını vermek ve karşılıklı güveni kazanmak için Hayatlı Bahçe Ailesi olarak profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

Kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan, en önemlisi de Yemek sektöründe kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği firma olmak.

 Hayatlı Bahçe Lokantası & Aile Çay Bahçesi

Nefis lezzet ve titiz servisiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Çalışma felsefemiz müşteri memnuniyetinden geçer.

Call Now ButtonREZERVASYON YAP